ÎNTÂLNIRE DE GRADUL ZERO LA CONSILIUL JUDEȚEAN PENTRU EXTINDEREA CAPACITĂȚII DE TRATATE A PACIENȚILOR COVID ÎN SPITALELE DIN JUDEȚ
„Numărul tot mai mare al cazurilor de dâmbovițeni care au nevoie de spitalizare din cauza infectării cu COVID-19 m-a determinat ca astăzi să invit, la Consiliul Județean Dâmbovița, primarii și [...]