ȘCOALA DIN GURA FOII VA INTRA ÎNTR-UN PROCES DE REABILITARE ENERGETICĂ! EDILUL RADU NICOLAE GEORGESCU A SEMNAT CONTRACTUL DE FINANȚARE
Încă o veste bună pentru locuitorii din comuna Gura Foii! Primarul Radu Nicolae Georgescu a semnat, ieri, la sediul Consiliului Județean Dâmbovița, un contract de finanțare alături de Laurențiu Neculaescu, [...]