ÎNCĂ O INVESTIȚIE MAJORĂ LA PRODULEȘTI!
George Georgescu, primarul comunei Produlești, a semnat astăzi un nou contract de asociere cu Consiliul Județean prin Programul Județean de Dezvoltare Locală. Este vorba despre proiectul “Înființare sisteme de colectare [...]