ÎNCĂ O INSTITUȚIE DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN GĂEȘTI INTRĂ ÎN REABILITARE! PROIECTUL ESTE DE PESTE 11 MILIOANE DE LEI!
Încă o instituție de învățământ din Găești intră în reabilitare! Este vorba despre Liceul Dr. C. Anghelescu, un liceu important din orașul Găești. Edilul Grigore Gheorghe a anunțat că proiectul [...]