PRIMĂRIA DĂRMĂNEȘTI A PREMIAT DOI ELEVI ȘI PROFESORUL LOR, CÂȘTIGĂTORII PREMIILOR I ȘI III LA OLIMPIADA DE GEOGRAFIE
Un gest frumos și de apreciat din partea conducerii primăriei Dărmănești, care a decis premierea a doi elevi din comună, câștigători ai premiilor I șii III la olimpiada de geografie. [...]