PRIMĂRIA ULMI, MESAJE CĂLDUROASE PENTRU TOATE DOAMNELE ȘI DOMNIȘOARELE DIN COMUNĂ

Prima pagină » Administratie » PRIMĂRIA ULMI, MESAJE CĂLDUROASE PENTRU TOATE DOAMNELE ȘI DOMNIȘOARELE DIN COMUNĂ

Conducerea Primăriei Ulmi și Consiliul Local urează tuturor doamnelor și domnișoarelor din întreaga comună un călduros „La mulți ani!”cu ocazia zilei de 1 Martie!

„Să aveți o primăvară însorită, să fiți sănătoase și fericite și pline de încredere!” Bogdan Tița, primarul comunei Ulmi.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

ZECI DE CAMERE DE SUPRAVEGHERE VOR FI MONTATE ÎN TOATĂ COMUNA CRÂNGURILE! PRIMARUL COSTIN BARBU A SEMNAT CONTRACTUL DE FINANȚARE!

ALEXANDRU IORGA, BILANȚ LA 6 LUNI DE MANDAT! CARE SUNT REALIZĂRILE ȘI PROIECTELE AFLATE ÎN DERULARE!

Primarul George Georgescu invită locuitorii din Produlești la „Cursa Bicicletelor 2026″

Lucrările la noua școală din Mărcești avansează conform graficului. Elevii ar putea începe noul an școlar în clădirea modernizată

DEZASTRU LA UN LICEU DIN GĂEȘTI! PRIMĂRIA OBLIGATĂ SĂ ACHITE SUTE DE MII DE LEI DIN CAUZA PROASTEI GETSIONĂRI A UNUI PROIECT IMPORTANT! IORGA: „Am dispus deja demararea procedurilor legale pentru recuperarea integrală a sumei de 314.768,61 lei de la fostul primar!”

iunie 18, 2026