LA MULȚI ANI PENTRU TOATE DOAMNELE ȘI DOMNIȘOARELE DIN DĂRMĂNEȘTI

Prima pagină » Administratie » LA MULȚI ANI PENTRU TOATE DOAMNELE ȘI DOMNIȘOARELE DIN DĂRMĂNEȘTI

Primăria și consiliul local al comunei dâmbovițene Dărmănești urează tuturor doamnelor și domnișoarelor un sincer „La mulți ani!” și o primăvară frumoasă.

” Vă doresc să aveți parte de o primăvară frumoasă, cu soare și zâmbete!” este mesajul lui Valentin Mihaleche, primarul comunei Dărmănești, pentru toate doamnele și domnișoarele din comună.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

DEZASTRU LA UN LICEU DIN GĂEȘTI! PRIMĂRIA OBLIGATĂ SĂ ACHITE SUTE DE MII DE LEI DIN CAUZA PROASTEI GETSIONĂRI A UNUI PROIECT IMPORTANT! IORGA: „Am dispus deja demararea procedurilor legale pentru recuperarea integrală a sumei de 314.768,61 lei de la fostul primar!”

Primul strat de asfalt, turnat pe tronsonul DN7 – Valea Mare. Anunțul primarului Costin Barbu pentru locuitorii din Crângurile

Primarul comunei Dobra, Daniel Nica, a adus zâmbete pe chipurile copiilor de Ziua Copilului

Amplă acțiune de dezinsecție, dezinfecție și deratizare în comuna Aninoasa

Primarul comunei dâmbovițene Gura Ocniței, Liviu Vasilescu, invită copiii și părinții la o zi plină de distracție de 1 Iunie

iunie 6, 2026