Primarul din Gura Foii trage un semnal de alarmă: „Câinii abandonați pun în pericol viețile oamenilor!”
Radu Nicolae Georgescu, primarul comunei Gura Foii din județul Dâmbovița, a transmis recent un mesaj ferm către locuitori, exprimându-și îngrijorarea profundă față de problema tot mai gravă a câinilor fără [...]