ȘELARU: SE POT ACHITA IMPOZITELE ȘI AMENZILE CU CARDUL BANCAR PRIN POS
Primăria Șelaru anunță contribuabilii că , înepând cu data de 28 martie, se pot achita taxele, impozitele și amenzile cu card bancar, prin POS.
„Stimați locuitori ai Comunei Șelaru,
Începând de astăzi, 28.03.2025, plata impozitului pe clădiri, terenuri, mijloace de transport, cât și amenzile, se pot achita și cu cardul bancar prin POS, în cadrul primăriei la compartimentul „Impozite și Taxe Locale”.
Vă doresc o zi binecuvântată și toate cele bune!” a anunțat Matei Gheorghiță, primarul comunei Șelaru