PRIMARUL COMUNEI PRODULEȘTI, MESAJ DE ZIUA FEMEII PENTRU TOATE DOAMNELE ȘI DOMNIȘOARELE DIN COMUNĂ
“La mulți ani tuturor doamnelor și domnișoarelor!
Să aveți parte de tot ce e mai bun și frumos pe lume!
O primăvară minunată!” a transmis George Georgescu, primarul comunei Produlești
