PRIMĂRIA TITU SUSȚINE SPITALUL JUDEȚEAN PENTRU A AMENAJA CABINETE MEDICALE ȘI SPITALIZARE DE ZI ÎN CADRUL CENTRULUI MULTIFUNCȚIONAL TITU
“Primarul Orașului Titu, susține inițiativa Spitalului Județean Dâmbovița de a redeschide în cadrul Centrului Multifuncțional Titu, zona parter și etaj 1, cabinete medicale pentru consultații, recoltare analize medicale și spitalizare de zi.
Consiliul Local al Orașului Titu va asigura tot sprijinul necesar pentru reamenajarea acestor spații, astfel ca, activitatea medicală să se desfășoare în condiții optime, care să satisfacă atât locuitorii orașului Titu cât și locuitorii din zonele învecinate.’ au anunțat reprezentanții Primăriei orașului Titu.