PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL DĂRMĂNEȘTI, MESAJ DE PAȘTE PENTRU TOȚI LOCUITORII COMUNEI
Primăria și Consiliul Local Dărmănești transmit tuturor localnicilor un Paște Fericit alături de cei dragi, sănătate și multă fericire.
„Fie ca bucuria Învierii Domnului să vă aducă în suflete liniște, pace și fericirea de a petrece aceste clipe magice alături de cei dragi. Hristos a Înviat! „a transmis Valentin Mihalache, primarul comunei Dărmănești.
