PRIMĂRIA BUTIMANU VA FI ÎNCHISĂ PE 16 OCTOMBRIE

Prima pagină » Administratie » PRIMĂRIA BUTIMANU VA FI ÎNCHISĂ PE 16 OCTOMBRIE

Gabriel Dragnea, primarul comunei dâmboviţene Butimanu anunţă că sediul primăriei va fi închis în data de 16 octombrie, pentru efectuarea unie acţiuni de dezinfecţie contra COVID-19.

„Mâine, 16 Octombrie 2020, Primăria comunei Butimanu este închisă și activitatea cu publicul suspendată, pe durata întregii zile, deoarece se efectuează o dezinfecție contra COVID-19.
Va mulțumim pentru înțelegere!” a anunţat pe Facebook, Gabriel Dragnea, primarul comunei Butimanu

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

Copiii din Moroeni au strălucit la “New Star” – Dance Competition București: Locul 1 pentru „Ansamblul Ciobănaș de Moroeni”! Video!

Biblioteci europene în Dâmbovița! Consiliul Județean Dâmbovița continuă investițiile importante în digitalizare

GURA FOII! A ÎNCEPUT ASFALTAREA ÎN SATUL BUMBUIA! CE INVESTIȚII IMPORTNATE VOR URMA ÎN ACEST SAT! VIDEO!

PRIMĂRIA DOBRA CONTINUĂ INVESTIȚIILE ÎN EDUCAȚIE: MOBILIER NOU PENTRU ȘCOLILE DIN DOBRA ȘI MĂRCEȘTI

Primăria Titu amenajează o nouă parcare modernă de 40 de locuri!

© 2023 Exclusivdb. All rights reserved.