PRIMĂRIA BUTIMANU UREAZĂ LA MULŢI ANI TUTUROR LOCALNICILOR CARE ASTĂZI ÎŞI SERBEAZĂ ONOMASTICA

Prima pagină » Administratie » PRIMĂRIA BUTIMANU UREAZĂ LA MULŢI ANI TUTUROR LOCALNICILOR CARE ASTĂZI ÎŞI SERBEAZĂ ONOMASTICA

Primăria comunei dâmboviţene Butimanu urează tuturor localnicilor care se sărbătoresc astăzi, de Sf. Maria Mică, un călduros: La muţi ani!

“Naşterea Maicii Domnului, prăznuită astăzi, este mare motiv de sărbătoare pentru mulţi dintre locuitorii comunei noastre. Le urez tuturor care îşi aniversează ziua onomastică, să fie fericiţi, sănătoşi, bucuroşi şi să aibe parte de tot binele din lume, alături de familiile lor şi de cei dragi! La mulţi ani!“ transmite Gabriel Dragnea, primarul comunei Butimanu.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

DEZASTRU LA UN LICEU DIN GĂEȘTI! PRIMĂRIA OBLIGATĂ SĂ ACHITE SUTE DE MII DE LEI DIN CAUZA PROASTEI GETSIONĂRI A UNUI PROIECT IMPORTANT! IORGA: „Am dispus deja demararea procedurilor legale pentru recuperarea integrală a sumei de 314.768,61 lei de la fostul primar!”

Primul strat de asfalt, turnat pe tronsonul DN7 – Valea Mare. Anunțul primarului Costin Barbu pentru locuitorii din Crângurile

Primarul comunei Dobra, Daniel Nica, a adus zâmbete pe chipurile copiilor de Ziua Copilului

Amplă acțiune de dezinsecție, dezinfecție și deratizare în comuna Aninoasa

Primarul comunei dâmbovițene Gura Ocniței, Liviu Vasilescu, invită copiii și părinții la o zi plină de distracție de 1 Iunie

iunie 6, 2026