PE UN GER NĂPRAZNIC, UN TÂNĂR A FUGIT DE POLIȚIȘTI ÎN CHILOȚI. NU AVEA PERMIS, ERA DROGAT ȘI CONDUCEA O MAȘINĂ FĂRĂ ASIGURARE

Prima pagină » Eveniment » PE UN GER NĂPRAZNIC, UN TÂNĂR A FUGIT DE POLIȚIȘTI ÎN CHILOȚI. NU AVEA PERMIS, ERA DROGAT ȘI CONDUCEA O MAȘINĂ FĂRĂ ASIGURARE
PE UN GER NĂPRAZNIC, UN TÂNĂR A FUGIT DE POLIȚIȘTI ÎN CHILOȚI. NU AVEA PERMIS, ERA DROGAT ȘI CONDUCEA O MAȘINĂ FĂRĂ ASIGURARE

S-a întâmplat în Dâmbovița, la Vulcana Pandele. Tânărul nu a oprit la semnalul polițiștilor , apoi a abandonat mașina și a rupt-o la fugă pe câmp, deși era doar în chiloți și afară erau temperaturi cu minus. Oamenii legii  l-au găsit pitit în boscheți. Când au pus mana pe el, și-au dat seama de ce a fugit. Individul nu avea permis și conducea o mașină fără asigurare. În plus, la testele speciale a reieșit că acesta consumase substanțe psihoactive. Oamenii legii au vrut să-l rețină, însă procurorul a infirmat propunerea.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

MATILDA ZMĂRĂNDESCU, MODELUL UNEI GENERAȚII! LA DOAR 8 ANI, CAMPIOANA PREDĂ LECȚII DE CURAJ ȘI DISCIPLINĂ ȘI ÎI ÎNVAȚĂ PE COPII DRUMUL SPRE SUCCES! VIDEO!

DOI ADULȚI ȘI TREI COPII AU FOST RĂNIȚI! ATÂT ȘOFERUL , CÂT ȘI CĂRUȚAȘUL ERAU BĂUȚI!

MULTIMPLU CAMPION EUROPEAN LA DOAR 15 ANI, ANTONIO BRAGĂ A PRIMIT DIPLOMA DE EXCELENTĂ A COMUNEI GURA OCNIȚEI! VIDEO!

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

iunie 23, 2026