MECIUL ANULUI LA PRODULEȘTI! PRIMARUL GEORGE GEORGESCU A ORGANIZAT CEA MAI TARE PARTIDĂ DE FOTBAL: LEGENDELE STELEI BUCUREȘTI VS PRIMARII DÂMBOVIȚENI CONDUȘI DE CORNELIU ȘTEFAN, PREȘEDINTELE CONSILIULUI JUDEȚEAN
George Georgescu, primarul comunei dâmbovițene Produlești organizează meciul anului! Edilul aduce, miercuri, pe 15 iunie, la Produlești legendele echipei STEAUA București. Renumiții fotbaliști vor înfrunta echipa primarilor dâmbovițeni din care vor face parte și parlamentari și alți important lideri județeni în frunte cu Corneliu Ștefan, președintele Consiliului Județean Dâmbovița .
“Pe data de 15 Iunie (miercuri) orele 17:00, avem onoarea să fim organizatori și gazda unui meci de fotbal între jucătorii echipei STEAUA București și echipa Primarilor, la care se alătură domnul președinte al Consiliului Județean, deputații zonali ,doctori și miniștrii, secretari de stat.
Vă așteptăm cu deosebită plăcere într-un număr cât mai mare la acest meci de neuitat la terenul sintetic din satul Produlești.” a anunțat Georgescu George, primarul comunei Produșești.
Componenta echipei STEAUA prezenți la acest meci sunt:
-Eugen Nae (portar)
-Petre Marin
-Sorin Ghionea
-Banel Nicoliță
-Florin Lovin
-Paraschiv Sorin
-Aliuță Marian
-Dică Nicolae
-Neaga Adrian
-Vali Badea
-Luțu Ionuț
Meciul va avea loc pe terenul sintetic din satul Produlești.










