INCONȘTIENȚĂ! AU PLECAT LA MUNTE CU AUTOTURIMSUL NEECHIPAT CORESPUNZĂTOR

Prima pagină » Eveniment » INCONȘTIENȚĂ! AU PLECAT LA MUNTE CU AUTOTURIMSUL NEECHIPAT CORESPUNZĂTOR

Doi turisti au avut nevoie de interventia salvatorilor, dupa ce au ramas cu masina impotmolita in zapada, in zona Scropoasa. Cei doi nu aveau autoturismul dotat cu anvelope de iarna si n-au mai putut continua deplasarea. In cele din urma, slavatorii au dotat masina cu lanturi antiderapante si au scos-o din nameti. Salvamontistii fac apel la turisti sa nu mai vina in zona montana cu autoturismele neechipate corespunzator. 

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

MATILDA ZMĂRĂNDESCU, MODELUL UNEI GENERAȚII! LA DOAR 8 ANI, CAMPIOANA PREDĂ LECȚII DE CURAJ ȘI DISCIPLINĂ ȘI ÎI ÎNVAȚĂ PE COPII DRUMUL SPRE SUCCES! VIDEO!

DOI ADULȚI ȘI TREI COPII AU FOST RĂNIȚI! ATÂT ȘOFERUL , CÂT ȘI CĂRUȚAȘUL ERAU BĂUȚI!

MULTIMPLU CAMPION EUROPEAN LA DOAR 15 ANI, ANTONIO BRAGĂ A PRIMIT DIPLOMA DE EXCELENTĂ A COMUNEI GURA OCNIȚEI! VIDEO!

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

iunie 24, 2026