HRISTOS A ÎNVIAT!

Prima pagină » Actualitate » HRISTOS A ÎNVIAT!

Primăria și Consiliul Local al comunei Dobra urează tuturor localnicilor Sărbători în liniște, pace sufletească și sănătate!

“Anul acesta, Paștele îl sărbătorim într-un alt mod, din cauza clipelor grele prin care omenirea trece. Bunul Dumnezeu să ne scoată din aceste clipe mai întăriți, sănătoși și uniți. Hristos a înviat ! Un  Paște luminat vă doresc!” este mesajul primarului comunei Dobra, Gheorghe Nica.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

DEZASTRU LA UN LICEU DIN GĂEȘTI! PRIMĂRIA OBLIGATĂ SĂ ACHITE SUTE DE MII DE LEI DIN CAUZA PROASTEI GETSIONĂRI A UNUI PROIECT IMPORTANT! IORGA: „Am dispus deja demararea procedurilor legale pentru recuperarea integrală a sumei de 314.768,61 lei de la fostul primar!”

Deputatul Aurelian Cotinescu cere înființarea Centrului Informațional pentru Marea Neagră în România, după explozia dronei maritime în Portul Constanța

5 PERSOANE CERCETATE PENTRU CONSTITUIREA UNUI GRUP INFRACȚIONAL ORGANIZAT, TRAFIC DE PERSOANE ȘI PROXENETISM

Primăria Dărmănești premiază performanța școlară: Cei mai buni elevi la Evaluarea Națională vor merge într-o tabără în Munții Apuseni

La doar 8 ani, Matilda Zmărăndescu primește una dintre cele mai înalte și prestigioase distincții ale județului Dâmbovița, în semn de recunoaștere a performanțelor sale de elită în sporturile de contact și pentru contribuția remarcabilă la promovarea numelui județului pe cele mai înalte podiumuri naționale și internaționale

iunie 6, 2026