GEORGE GEORGESCU, PRIMARUL DIN PRODULEȘTI, MESAJ DE ZIUA NAȚIONALĂ A ROMÂNIEI
“Astăzi este una dintre cele mai importante zile ale anului pentru noi toți! Este ziua în care trăim emoție și recunoștință. Ziua în care trebuie să fim mândri de țara noastră, mândri că suntem români. La mulți ani, România! La mulți ani, Produșești! La mulți ani, români! ” transmite Georgescu George, primarul comunei Produlești