EXCLUSIV! PANICĂ LA SPITALUL JUDEȚEAN! UN PACIENT A VRUT SĂ SE ARUNCE DE LA ETAJUL IV

Prima pagină » Eveniment » EXCLUSIV! PANICĂ LA SPITALUL JUDEȚEAN! UN PACIENT A VRUT SĂ SE ARUNCE DE LA ETAJUL IV

Au fost momente de groază la Spitalul Județean de Urgență Târgoviște, în urmă cu căteva minute! Un pacient internat în Secția de Nefrologie a vrut să se arunce de la etajul IV al clădirii. La fața locului au ajuns de urgență patru echipaje de pompieri,ambulanță și polițiștii. Din fericire, o echipă de polițiști a reușit să-l convingă să nu pună în practică planul diabolic. Vom reveni!

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

PESTE 12000 DE VIZITATORI ÎN MUZEELE DÂMBOVIȚENE, ÎN NOAPTEA MUZEELOR

De 1 Iunie, “Parada Copiilor” transformă Târgoviștea în capitala bucuriei

Academia Cătălin Zmărăndescu continuă să scrie povești de succes! La Gala de kickboxing de la Petroșani, sportivii au obținut 20 de victorii și 8 centuri! Anonio Bragă rămâne de neînvins!

iunie 6, 2026