CAMPANIE DE COLECTARE A DEȘEURILOR ELECTRICE ȘI ELECTONICE LA MOROENI
În perioada 19 -22 iunie, la Moroeni se desfășoară o amplă campanie de colectare a deșeurilor electrice și electronice. Cei care vor să scape de frigidere, mașini de spălat, aragaze, televizioare, monitoare etc, o pot face în data de 22 iunie, la puctul de colectare fix de la primărie.
Pentru mai multe informații puteți suna la numărul de telefon: 0245772213
Cei care predau deșeuri în această campanie primesc un PREMIU INSTANT, în limita stocului disponibil.