BAZINUL DE ÎNOT DE LA GĂEȘTI SE REDESCHIDE!
Primarul orașului Găești, Grigore Gheorghe, a anunțat redeschiderea bazinului de înot, un eveniment mult așteptat de comunitate, începând cu data de 20 februarie. Așadar, părinții se pot grăbi să-și înscrie copiii la cursurile de înot, începând chiar de astăzi, 9 februarie. Bazinul își întâmpină cursanții cu o echipă de trei profesori specializați, pregătiți să ofere lecții de înot de cea mai înaltă calitate.
Primăria Găești a decis să mențină prețurile cursurilor la nivelul anului 2021, astfel încât fiecare copil înscris la cursurile de înot va beneficia de un tarif accesibil de doar 50 de lei pe lună.