ACCIDENT EXTREM DE GRAV LA DOICEȘTI! DOUĂ PERSOANE AU DECEDAT PE LOC
Tragedie pe DN71, la Doicești! Două persoane au decedat pe loc, după ce au intrat cu mașina într-un tir. Una dintre victime a fost aruncată din mașină pe șosea, în urma impactului. Traficul rutier este blocat! Se pare că o a treia victimă este în stare gravă. Din primele date, cei trei bărbați erau angajați la un renumit service auto din Târgoviște. Vom reveni!