A SCĂPAT DE AREST

Prima pagină » Eveniment » A SCĂPAT DE AREST

Tânărul de 19 ani, prins sâmbătă noaptea, conducând fără persmis și sub influența alcoolului o mașină neînmatriculată a scăpat de arest. Procurorii au dispus în cazul lui cercetarea sub control judiciar pentru 60 de zile și interdicția de a părăsi țara. Amănunte, aici:  https://exclusivdb.ro/soferi-drogati-bauti-si-fel-de-fel-de-infractiuni-identificate-de-politistii-damboviteni-in-razia-de-noaptea-trecuta/

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

MATILDA ZMĂRĂNDESCU, MODELUL UNEI GENERAȚII! LA DOAR 8 ANI, CAMPIOANA PREDĂ LECȚII DE CURAJ ȘI DISCIPLINĂ ȘI ÎI ÎNVAȚĂ PE COPII DRUMUL SPRE SUCCES! VIDEO!

DOI ADULȚI ȘI TREI COPII AU FOST RĂNIȚI! ATÂT ȘOFERUL , CÂT ȘI CĂRUȚAȘUL ERAU BĂUȚI!

MULTIMPLU CAMPION EUROPEAN LA DOAR 15 ANI, ANTONIO BRAGĂ A PRIMIT DIPLOMA DE EXCELENTĂ A COMUNEI GURA OCNIȚEI! VIDEO!

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

iunie 23, 2026