A SCĂPAT DE AREST

Prima pagină » Eveniment » A SCĂPAT DE AREST

Tânărul de 19 ani, prins sâmbătă noaptea, conducând fără persmis și sub influența alcoolului o mașină neînmatriculată a scăpat de arest. Procurorii au dispus în cazul lui cercetarea sub control judiciar pentru 60 de zile și interdicția de a părăsi țara. Amănunte, aici:  https://exclusivdb.ro/soferi-drogati-bauti-si-fel-de-fel-de-infractiuni-identificate-de-politistii-damboviteni-in-razia-de-noaptea-trecuta/

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

PESTE 12000 DE VIZITATORI ÎN MUZEELE DÂMBOVIȚENE, ÎN NOAPTEA MUZEELOR

De 1 Iunie, “Parada Copiilor” transformă Târgoviștea în capitala bucuriei

Academia Cătălin Zmărăndescu continuă să scrie povești de succes! La Gala de kickboxing de la Petroșani, sportivii au obținut 20 de victorii și 8 centuri! Anonio Bragă rămâne de neînvins!

iunie 6, 2026