VIDEO! ATRACȚIE NOUĂ PENTRU TINERII DIN GĂȘETI! AUTORITĂȚILE AU MONTAT ÎN PARCUL CENTRAL UN ANSAMBLU SPORTIV PERFORMANT
Tinerii găeșteni au parte de o nouă atracție în Parcul Central. Este vorba despre un ansamblu sportiv performant, unde aceștia se pot distra, în aer liber.
Ansamblul este situat în apropierea Clubului ARCTIC și are o suprafață generoasă.
”Câteva sute de tineri mi-au cerut să înființăm acest ansamblu sportiv. De astăzi, îl pot folosi. Este performant, sigur și răspunde exigențelor celor care doresc să se bucure de mișcare în aer liber”, a anunțat primarul Grigore Gheorghe.