E OFICIAL! CLAUDIA GILIA A FOST NUMITĂ ÎN FUNCȚIA DE PREFECT AL JUDEȚULUI DÂMBOVIȚA
Claudia Gilia a fost numită în funcția de prefect al județului Dâmbovița. Hotărârea a fost luată în ședința de Guvern, iar vineri, 28 ianuarie, va avea loc ceremonia de învestire.
Claudia Gilia a fost deputat PSD în județul Dâmbovița dar și vicepreședinte al Consiliului Județean Dâmbovița.