MINORII DISPĂRUȚI DIN GURA OCNIȚEI AU FOST GĂSIȚI

Prima pagină » Eveniment » MINORII DISPĂRUȚI DIN GURA OCNIȚEI AU FOST GĂSIȚI

Cei doi copii, de 13 și 14 ani, din Gura Ocniței, dați dispăruți au fost găsiți la miezul nopții în pădurea de la Ocnița. Se pare că cei doi trăiesc împreună o poveste de dragoste și s-ar fi supărat pentru că familia fetei s-ar fi opus relației. Nu este prima data când cei doi pleacă prin pădure, de aceea polițiștii au și împânzit toate desișurile din zona comunei Gura Ocniței. La căutări s-au folosit o dronă adusă de la Primăria comunei Aninoasa și un elicopter al MAI, dotat cu camere cu termoviziune. Pe fir au intrat acum specialiștii de la Protecția Copilului.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

CRISTIAN CÂRNU, CUNOSCUTUL INFLUENCER DÂMBOVIȚEAN, ESTE VIZAT ÎN DOSARUL DE ÎNȘELĂCIUNE ÎN CARE S-AU FĂCUT PERCHEZIȚII ÎN ACEASTĂ DIMINEAȚĂ

Antonio Bragă, tânărul “fenomen” care cucerește lumea sporturilor de contact, a semnat contract de manageriere cu Academia “Cătălin Zmărăndescu”! La doar 15 ani are în palmares zeci de medalii de aur și 6 titluri de campion european!

SPECTACOLUL PRIMĂVERII ÎN DÂMBOVIȚA, LA DĂRMĂNEȘTI! GRĂDINA CU BUJORI ÎȘI DESCHIDE PORȚILE!

DESCINDERI ÎN DÂMBOVIȚA ÎNTR-UN DOSAR DE PROXENETISM, ȘANTAJ ȘI CAMĂTĂ

POLIȚIST ATACAT CU PIETRE LA RACOVIȚA! UN AGENT A TRAS CU PISTOLUL DIN DOTARE!

mai 10, 2026