Doctorul cardiolog Ovidiu Țoni a demisionat de la Clinica MadLife și își deschide propria clinică!
Cunoscutul cardiolog Ovidiu Țoni de la Spitalul Județean de urgență Târgoviște a anunțat pe Facebook că nu va mai lucra pentru clinica MedLife și că își așteptă pacienții la propria clinică de cardiologie pe care o va deschide la începutul lunii Iulie, în Târgoviște.
„Dragi pacienți,
După o perioadă frumoasă de colaborare, doresc să vă anunț că, începând cu luna iulie, activitatea mea medicală în cadrul MedLife Polimed se încheie.
Pe această cale, doresc să mulțumesc conducerii pentru încrederea acordată, colegilor și întregului personal pentru profesionalismul, sprijinul și colaborarea de care am avut parte de-a lungul timpului. A fost o experiență valoroasă, care a contribuit la dezvoltarea mea profesională și umană.
În mod special, le mulțumesc pacienților mei pentru încrederea, respectul și aprecierea pe care mi le-au oferit. Fiecare consultație, fiecare discuție și fiecare poveste de viață au avut o contribuție importantă în parcursul meu profesional.
Începând cu luna iulie, vă voi aștepta cu drag la Clinica de Cardiologie Dr. Toni, unde voi continua să ofer servicii medicale dedicate sănătății inimii, într-un mediu modern și orientat către nevoile pacienților.
Vă mulțumesc tuturor pentru încredere și vă asigur că voi rămâne același medic dedicat, preocupat de sănătatea și bunăstarea dumneavoastră.”
Cu deosebită considerație,
Dr. Toni Ovidiu
Medic primar cardiolog
Cardiologie intervențională