ÎNCEP LUCRĂRILE DE CANALIZARE ÎN MORTENI ȘI NEAȘLOVU! ANUNȚUL PRIMARULUI IONEL LALU OLTEANU
Ionel Lalu Olteanu , primarul comunei dâmbovițene Morteni, a anunțat demararea lucrărilor la un important proiect pentru dezvoltarea comunei. Este vorba despre introducerea rețelei de canalizare în Morteni și Neajlovu. Lucrările vor demara la începutul lunii aprilie.
“Dragi prieteni ,așa cum am promis cu ceva vreme în urmă ,proiectul de canalizare în comuna Morteni și Neajlovu a ajuns la final ,s-a semnat contractul de finanțare , spre sfârșitul lunii Martie începutul lunii Aprilie vor începe lucrările în toată localitatea. “ a anunțat Ionel Lalu Olteanu, primarul comunei Morteni
