PRIMĂRIA BUCȘANI ORGANIZEAZĂ “CUPA TOAMNEI LA FOTBAL” ÎN PARCUL DALLES
Primăria Bucșani organizează prima ediție a “CUPEI TOAMNEI LA FOTBAL”! Competiția se va desfășura în data de 22 octombrie, de la ora 14:30, în Parcul Dalle din Bucșani.
“Echipele participante sunt echipele de juniori ale cluburilor din comuna noastră:
-Unirea Bucșani,
-Vânătorul Rățoaia,
-Gloria Bucșani.
Toate echipele vor fi premiate la sfârșitul turneului de către domnul viceprimar, Mihai Ionuț, cu diplome, cupe și mingi.
Programul meciurilor:
-14:30: Unirea Bucșani vs Gloria Bucșani.
-15:30: Gloria Bucșani vs Vânătorul Rățoaia .
-16:30: Vânătorul Rățoaia vs Unirea Bucșani.
Vă așteptăm în parc să ne delectăm împreuna cu fotbal juvenil si să-i admirăm pe tinerii nostri sportivi.” au anunțat organizatorii.