COPIII DIN TITU AU PRIMIT ȘI ÎN ACEST AN DARURI DE MOȘ NICOLAE DIN PARTEA PRIMĂRIEI ȘI A CONSILIULUI LOCAL

Prima pagină » Administratie » COPIII DIN TITU AU PRIMIT ȘI ÎN ACEST AN DARURI DE MOȘ NICOLAE DIN PARTEA PRIMĂRIEI ȘI A CONSILIULUI LOCAL

Moș Nicolae a ajuns la toți copii din Titu! Ca în fiecare an, Primăria și Consiliul Local Titu au dăruit pachete cu dulciuri tuturor copiilor de gradinită, elevilor din clasele pregătitoare și elevilor din clasele I -VIII de la toate unitățile de învățământ din oraș.

Indiferent de vârstă, bucuria a fost mare pentru toți elevii și preșcolarii. Cadourile au fost oferite prin intermediul angajaților primăriei și a viceprimarului Chițu Gabriela, care pentru o zi au fost ajutoarele trimise de Moș Nicolae pentru a aduce un moment de bucurie celor mici.

“În această zi sfântă, să ne umplem sufletele de frumos ! Moș Nicolae să ne insufle dorința de a rămâne copii toată viața !”, a transmis viceprimarul din Titu.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

Lucrările la rețelele de apă și canalizare avansează în comuna Văcărești. Primarul Ionuț Irinel Badea monitorizează zilnic șantierele!

Primăria Titu declanșează o amplă campanie de combatere a insectelor dăunătoare! Timp de o săptămână se vor face tratemnte aviochimice!

ZECI DE CAMERE DE SUPRAVEGHERE VOR FI MONTATE ÎN TOATĂ COMUNA CRÂNGURILE! PRIMARUL COSTIN BARBU A SEMNAT CONTRACTUL DE FINANȚARE!

ALEXANDRU IORGA, BILANȚ LA 6 LUNI DE MANDAT! CARE SUNT REALIZĂRILE ȘI PROIECTELE AFLATE ÎN DERULARE!

Primarul George Georgescu invită locuitorii din Produlești la „Cursa Bicicletelor 2026″

iunie 26, 2026