COVID-19: ÎNCĂ UN DECES LA CORBII MARI

Prima pagină » Eveniment » COVID-19: ÎNCĂ UN DECES LA CORBII MARI

Incă un pacient infectat cu coronavirus a decedat. Este vorba despre un bărbat de 56 de ani , din Grozăvești, care a luat virusul într-o clinică de dializă din București.. Bărbatul era în stare gravă și a decedat în Spitalul din Târgoviște. Decesul este confirmat de autorități!

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

MATILDA ZMĂRĂNDESCU, MODELUL UNEI GENERAȚII! LA DOAR 8 ANI, CAMPIOANA PREDĂ LECȚII DE CURAJ ȘI DISCIPLINĂ ȘI ÎI ÎNVAȚĂ PE COPII DRUMUL SPRE SUCCES! VIDEO!

DOI ADULȚI ȘI TREI COPII AU FOST RĂNIȚI! ATÂT ȘOFERUL , CÂT ȘI CĂRUȚAȘUL ERAU BĂUȚI!

MULTIMPLU CAMPION EUROPEAN LA DOAR 15 ANI, ANTONIO BRAGĂ A PRIMIT DIPLOMA DE EXCELENTĂ A COMUNEI GURA OCNIȚEI! VIDEO!

TÂRGOVIȘTE! PRIMA ZI A FESTIVALULUI BABEL!

„Mircea cel Bătrân și urmașii. O istorie a puterii” – Expoziție temporară organizată la Muzeul de Istorie

iunie 23, 2026