1 IUNIE, SĂRBĂTORIT CU MARE FAST LA PUCIOASA! COPIII AU AVUT PARTE NUMAI DE MOMENTE MINUNATE!
“La mulți ani, dragi copii! Astazi la Pucioasa se incheie un eveniment desfășurat pe parcursul a 6 zile, in care copiii orașului au fost in centrul atenției noastre!
A fost un eveniment reușit, copiii noștri și-au etalat calitațile artistice, dar au si fost spectatori la multe momente frumoase pregatite de dl Țopa si Centrul Cultural European!

Ne-am jucat, ne-am distrat, poate mai intens ca in alți ani!
Asta si pentru ca pandemia ne-a ținut departe unii de alții, dar și pentru că poate am simțit ceva…
Pentru că a venit momentul!!!

Pentru un an de zile, ne despărțim de parcul central!!!
De mâine, încep lucrările atât de mult așteptate de modernizare a parcului central si a strazilor Republicii si Cerealistilor!
Si cred ca ne-am luat LA REVEDERE intr-un mod foarte frumos!” a transmis Constantin Ana , primarul orașului Pucioasa.
