ZECI DE COPIII DIN PRODULEȘTI AU PARTICIPAT LA “CURSA BICICLETELOR”! CE SURPRIZE LE-A PREGĂTIT PRIMARUL GEORGE GEORGESCU!
A fost bucurie mare la Produlești, unde , primăria a organizat și în acest an “Cursa Biciletelor”! Zeci de copii din comună, dar și adulți, au participat la competiția frumoasă. Au fost câteva ore de bucurie și voie bună. Edilul George Georgescu le-a pregătit copiilor din comună mai multe surprize, printre care și amenajarea unor locuri de joacă ultra-moderne în parcurile și grădinițele din localitate.


“Am reușit să pregătim ceva nou și frumos pentru ziua copiilor din comuna Produlești.
Parcurile și grădinițele au fost modernizate cu complexuri de joacă noi și aparate fitness, pentru cei dornici de mișcare în aer liber!” a anuțat george Georgescu, primarul comunei Produlești

