VLAD DRUGĂ REVINE LA CONDUCEREA GĂRZII DE MEDIU DÂMBOVIȚA

Prima pagină » Actualitate » VLAD DRUGĂ REVINE LA CONDUCEREA GĂRZII DE MEDIU DÂMBOVIȚA

Dâmbovițeanul Vlad Drugă a fost numit din nou la conducerea Gărzii de Mediu Dâmbovița! Drugă a mai condus în urmă cu un an Garda de Mediu Dâmbovița, perioadă în care activitatea instituției a fost una fructuoasă, iar comisarul șef Vald Drugă a dat dovadă de o transparență totală dar și de o corectitudine desăvârșită.

DIN ACEEAŞI CATEGORIE

Doctorul cardiolog Ovidiu Țoni a demisionat de la Clinica MadLife și își deschide propria clinică!

FETCH SRL, anunț parcurgere etapă de încadrare

CRĂCĂNEL ILIE SILVIU, CRĂCĂNEL ALEXANDRA GEORGIANA ȘI ROBMARIX SRL, anunț solicitare aviz de mediu și declanșarea etapei de încadrare

SC LAKEVIEW BUTIMANU SRL, anunț solicitare aviz de mediu și declanșarea etapei de încadrare

BRÎNDUȘ ANTONIO MIHAI ANUNȚĂ ÎNCEPEREA LUCRĂRILOR DE CONSTRUIRE

iunie 24, 2026