VLAD DRUGĂ REVINE LA CONDUCEREA GĂRZII DE MEDIU DÂMBOVIȚA
Dâmbovițeanul Vlad Drugă a fost numit din nou la conducerea Gărzii de Mediu Dâmbovița! Drugă a mai condus în urmă cu un an Garda de Mediu Dâmbovița, perioadă în care activitatea instituției a fost una fructuoasă, iar comisarul șef Vald Drugă a dat dovadă de o transparență totală dar și de o corectitudine desăvârșită.